Get Adobe Flash player

ورود کاربر

آخرین اطلاعیه

قابل توجه مدیران محترم مدارس روستایی متوسطه اول
خانه | آرشیو ماهیانه

اردیبهشت 1391

اعلام نتایج امتیازات نهایی همکاران در سازماندهی 91/92(برادران)

فایل ضمیمه: 

لیست مدارس راهنمایی ناحیه ،آمار کلاس و ساعات دروس جهت سازماندهی سال تحصیلی 91/92

فایل ضمیمه: 

اجرای طرح سلامت کارکنان در مدرسه (راهنمایی شاهد مدلل)

در روز یکشنبه به تاریخ 7/3/91 با حضور پزشک متخصص ، طرح سلامت کارکنان در آموزشگاه به اجراء در آمد و کلیه همکارانی که در مدرسه حضور داشتند مورد معاینه قرار گرفتند ضمنا برای همکاران شناسنامه سلامت تکمیل شد .

برگزاری امتحانات نوبت دوم آموزشگاه راهنما یی وحدت باهنر

امتحانات نوبت دوم این آموزشگاه در خرداد ماه 1391 با حضور عوامل اجرایی و دانش آموزان هر سه پایه در کمال آرامش در حال انجام است .از برگزاری این امتحانات 3 عکس به حضورتان ارسال میگردد.

چند پیشنهاد برای کاهش اضطراب دانش آموزان در ایام امتحانات (مجتمع امام حسن مجتبي (ع)

1- مناسب است که والدین در روزهای امتحان محیطی آرام وبه دور از تنش برای فرزندان فراهم کنند.

۲- به دانش آموزان متذکر شویم که شب امتحان شب مرور است نه شب یادگیری.

۳-در سرجلسه امتحان سوالات را برای دانش آموزان خوانده وهر گونه ابهام برطرف شود.

۴-امتحانات در محیطی آرام ومناسب وبدون سروصدا برگزار شود.

۵- اولیاء ومعلمان از هر گونه مقایسه دانش آموزان با همکلاسیها و همسالان پرهیز کنند.

۶- مقداری اضطراب برای دانش آموز ضروری است (اورا به پیشرفت وامی دارد)اما چنانجه این اضطراب اگر بیش از حد بوده که نتواند آن را کنترل کند مخرب هم خواهد بود.زیرا ظرفیت ذهن کودک را پر کرده وعملا فضایی برای فکر بر روی امتحان باقی نمی گذارد.در صورت برخورد با چنین دانش آموزانی باید فرصت کوتاه استراحت(ولو چند دقیقه)به دانش آموز داده واو را وادار به تنفس عمیق نموده آنگاه به او اجازه نوشتن امتحان داده شود.

توزيع مانتو شلوار بين تمام دانش آموزان دخترانه مدرسه راهنمايي فاطميه (س) ازمدارس مجتمع امام حسن مجتبي (ع)

به نام خدا

درپی یک اقدام خدا پسندانه ؛فرد خیری به تمام دانش آموزان دختر مدرسه راهنمایی فاطمیه روستای گندآباد یک دست مانتوشلوار نو اهدا ء نمود .این فرد که نخواسته نامش فاش شودتعداد 43 دست مانتو شلوار به این دانش آموزان اختصاص داد . امروز چهارشنبه دهم خرداد باتوزیع این هدایا شادی بر صورت این عزیزان نقش بست.از پرسنل آموزش راهنمایی ناحیه 3به خاطر واسطه شدن این کار نیک سپاسگزاریم لازم به ذكر است كه اين آموزشگاه در روستاي گنداباد تحت پوشش مجتمع امام حسن مجتبي(ع) قرار دارد كه دورترين مدرسه راهنمايي دخترانه ناحيه 3 كرمانشاه محسوب ميگردد كه با تدبير ومديريت اداره متبوع وكارشناسي آموزش راهنمايي ناحيه 3 كرمانشاه داراي سرويس اياب وذهاب بوده وحدود 43 نفر دانش آموز از روستاهاي مجاور در اين آموزشگاه مشغول به تحصيل بوده وهمواره مورد توجه ويژه اداره آموزش وپرورش ناحيه 3 بوده .

عرض تبريك به مناسبت پذيرش همكار شاغل در مجتمع امام حسن مجتبي (ع) در آزمون دكتري ادبيات

همکار محترم جناب آقای علی اشرف کریمی ؛پذیرش شما رادر آزمون دکتری ادبیات فارسی تبریک گفته همواره آرزوی موفقیت برایتان داریم. معلمان ودانش آموزان مدرسه راهنمایی گندآباد

برگزاری نمایشگاه عطر عفاف در مدرسه راهنمایی ملاصدرا

بانزدیکی به روز حجاب و عفاف این واحد آموزشی با همکاری سرکار خانم جلالی اقدام به برگزاری نمایشگاهی به نام عطر عفاف نموده لازم به ذکر است در این نمایشگاه سی دی و کتاب های آموزشی با تخفیف 20% به دانش آموزان ، اولیا و همکاران ارائه گردید .

تصاویری از برگزاری امتحانات خرداد ماه راهنمایی وحدت شهید رجایی

تصاویر ارسالی از امتحان اجتماعی در تاریخ 9/3/91 می باشد که در این روز آقای دهنوی و آقای کاکاوندی از جلسه آزمون بازدید به عمل آوردند.

جدول زمانبندی سازماندهی کلی دبیران مدارس راهنمایی ناحیه 3 کرمانشاه جهت سال تحصیلی 91/92

شایسته است مدیران محترم واحدهای آموزشی با توجه به همزمانی سازماندهی دبیران با امتحانات نوبت دوم برنامه مراقبت همکاران را به گونه ای تنظیم فرمایند که موجبات برگزاری مطلوب امتحانات و حضور به موقع همکاران در سازماندهی فراهم گردد.شخص همکار ذینفع جهت اعتراضات مراجعه فرمایند.

فایل ضمیمه: